بهترین کادوی تولد برای دختر خانمها

چرا باید گردنبند اسم را به‌عنوان کادوی تولد دختر خانم‌ها انتخاب کرد؟

فهرست مطالب

خرید کادوی تولد مخصوصا برای دختر خانم‌های جوان، همیشه یکی از سخت‌ترین انتخاب‌ها محسوب می‌شود. یک انتخاب سخت با گزینه‌های فراوان است. به عنوان کادوی تولد هدایای بسیاری را می‌توان برای کادو برگزید اما هرچقدر شما به فرد متولد نزدیک‌تر باشید؛ توقع یک هدیه خاص که متناسب با سلیقه‌ی شخص متولد باشد بیشتر می‌شود. اغلب پیدا کردن هدیه‌ای که هم ارزش مادی و هم ارزش معنوی داشته باشد، بسیار مشکل است. یک انتخاب بدون ریسک خرید گردنبند طلای دخترانه با پلاک اسم خواهد بود. هدیه‌ای که بی‌هیچ شکی مورد استقبال واقع می‌شود! به همین دلیل در این مقاله به شما خواهیم گفت چرا باید گردنبند اسم را به‌عنوان کادوی تولد دختر خانم‌ها انتخاب کرد؟

 

کادوی تولد برای دختر خانم ها

با پلاک اسم بیشتر آشنا شوید

یک گردن‌آویز طلا که معمولا در سایز پرنس طراحی می‌شود؛ شامل زنجیر و پلاکی مسطح یا سه‌بعدی که با طراحی خاص از یک یا چند اسم تشکیل شده است. این اسامی می‌تواند نام خود شخص، فرزندان و یا عزیزان وی باشند که به دلیل نشان‌دادن علاقه تبدیل به یک گردن‌آویز خاص شده‌اند.

گردنبند اسم اغلب در بالای سینه و زیر استخوان ترقوه، جایی که بیش از همه در معرض دید است قرار می‌گیرد. زنجیر این پلاک‌ها بیشتر ساده هستند تا تمام توجه روی پلاک اسم معطوف شود. با این ‌حال برخی افراد با استفاده از رشته مهره‌های رنگی آن را استفاده می‌کنند.

 

birthday-gift-for-girls-9

ارزش گردنبند اسم در چیست؟

هر زیورآلاتی یک قیمت و ارزشی دارد. این قیمت گذاری بر اساس مواد مورد استفاده در آن تعیین می‌شود. اما در مورد گردنبند اسم طلا علاوه بر هزینه طلای به‌کار رفته و اجرت که ارزش مادی آن را تعیین می‌کنند، یک ارزش معنوی وجود دارد که قیمتی نمی‌توان برای آن قائل شد. همین موضوع باعث تفاوت و مزیت یک زنجیر با پلاک اسم طلا نسبت به سایز زیورآلات با هر جنسی خواهد بود که به واسطه‌ی آن می‌توان به این سوال پاسخ داد که چرا باید گردنبند اسم را به‌عنوان کادوی تولد دختر خانم‌ها انتخاب کرد؟

چه شخصی این پلاک را برای خودش تهیه کند و چه کسی آن را به او هدیه دهد؛ در هر دو صورت ارزش و جایگاهی برای آن اسم به وجود خواهد آورد. به این معنا که صاحب آن نام عزیز و محترم است به ‌قدری‌ که نام او را با طلا باید ساخت و به ‌عنوان زیبایی‌بخش زندگی از آن استفاده کرد. یک حرکت نمادین در کنار ارزش مادی طلا گردنبند اسم طلا را تبدیل به هدیه‌ای مناسب و در خور شأن هر خانم خوش سلیقه و زیباپسندی کرده است.

 

مشاهده محصول

چرا گردنبند اسم کادویی مناسب برای تولد دخترخانم‌ها است؟

اگر به‌ صورت خلاصه بخواهیم به این سوال پاسخ دهیم باید بگوییم؛ گردنبند اسم هم از نظر مادی ارزشمند است و هم معنوی! نکته‌ای که چندین بار به آن اشاره کرده‌ایم. همین اتفاق، گردنبند اسم طلا را به بهترین کادوی تولد برای دخترخانم‌ها تبدیل می‌کند. اما بهتر است بررسی کنیم در هر سنی کدام یک از انواع گردنبند طلا به همراه پلاک اسم مناسب‌تر است؟

 

انواع گردنبند اسم طلا

نوع طراحی، وزن، رنگ طلا، فونت و ابعاد از خصوصیاتی است که باعث ایجاد انواع گردنبند اسم طلا می‌شود.

  • طراحی: قدیم‌ترها به عنوان گردنبند اسم طلا، فقط گردنبند اسم زهرا، گردنبند اسم فاطمه، گردنبند اسم محمد و گردنبند اسم علی و اسامی مختلف دیگری مانند مهدی، حسن، حسین، مریم و… نیز در بازار موجود بود. اما برای سفارش سایر نام‌ها باید قالب آن‌ها طراحی و ساخته می‌شد. همه پلاک‌ها شبیه هم بودند و فقط اسامی مرسوم و متداول از پلاک اسم برخوردار بودند. اما امروز به لطف وجود دستگاه‌های لیزری و متخصصان توانمند، هر اسمی را می‌توان با انواع طراحی‌ها تبدیل به پلاک کرد.
  • وزن: به طور معمول پلاک اسم طلا را می‌توان از ۱ گرم تا ۵ گرم سفارش داد. اما شما با وزن دلخواه خود و متناسب با بودجه‌ی مورد نظرتان می‌توانید آن را تهیه کنید.
  • رنگ طلا: آویز اسم را معمولاً از طلای ۱۸ عیار و در دو رنگ طلا سفید و زرد می‌سازند. انتخاب رنگ پلاک کاملا متناسب با سلیقه و نظر شما است.
  • فونت: انواع فونت‌‌ها برای ساخت گردنبند اسم وجود دارد. برخی گالری‌ها فونت‌های محبوب‌تر را استفاده کرده و هنگام سفارش تصویر آن را در اختیار خریدار می‌گذارند تا انتخاب راحت‌تری داشته باشد. اما اگر شما به طراحی خاص و منحصر به فردی نیاز دارید می‌توانید آن فونت یا طراحی دلخواه‌تان را به گالری زرنگار نشان دهید تا از طبق پیشنهاد شما مراحل ساخت آن انجام شود.
  • ابعاد: اندازه و ابعاد پلاک اسم را می‌توان طبق خواسته و سلیقه‌ی خودتان در نظرتان بگیرید. با ارایه طرح پیشنهادی می‌توانید تصمیم بگیرید که پلاک اسم طلا را مسطح ساخته شود یا طراحی آن سه‌بعدی انجام شود. این موضوع کاملا بستگی به خواست مشتری دارد.

 

گردن بند طلا فریبا سه بعدی
پلاک گردنبند اسم طلا فریبا 2 مسطح

برای هر سن چه گردنبندی اسمی مناسب است؟

با اینکه پلاک اسم برای هر سنی مناسب و مورداستفاده است، اما می‌توان با تغییر برخی ویژگی‌ها آن را اختصاصی‌تر کرد. شما باید در نظر بگیرید فرد موردنظر چند سال دارد؟ آیا به مد روز علاقه‌مند است؟ آیا همیشه از این گردنبند استفاده می‌کند؟

 با پاسخ به این سؤالات می‌توانید از گروه‌های زیر گردنبند اسم طلای دخترانه مورد نظر خود را انتخاب کنید:

 

گردنبند اسم مناسب نوزادان و کودکان دختر

تولد کودک خردسال و عزیز خانواده است؟ یک گردنبند اسم طلا هدیه‌ای است که هم کودک آن را درک می‌کند و هم والدین او. اما بهتر است از زنجیر کمی ضخیم استفاده کنید که به ‌راحتی پاره نشود و کودک را به دردسر نیندازد. در طراحی پلاک از فونت‌های ساده و با طراحی ساده سفارش دهید. دقت کنید که پلاک اسم گوشه‌های تیز نداشته باشد که به پوست بدن کودک آسیب برساند.

در مورد نوزادان نیز می‌توانید پلاک با وزن کمتر انتخاب کنید و به همراه یک سنجاق طلا خریداری کنید. این سنجاق‌ها مخصوص هستند و با داشتن محافظ از زخم شدن بدن نوزادان جلوگیری می‌کند.

 

کادوی تولد دخترانه

گردنبند اسم مناسب دختران نوجوان

نوجوان‌ها در دقت برای انتخاب و حساسیت برای نگهداری از زیور آلات خود مشهورند. به همین دلیل از هر طرحی استفاده نمی‌کنند و مد روز و جلب ‌توجه برایشان اهمیت بالایی دارد. بنابر این توصیه می‌کنیم حتما خصوصیات زیر را برای خرید پلاک اسم طلا به مناسبت کادوی برای یک دختر نوجوان در نظر داشته باشید:

  • از رنگ طلا سفید استفاده کنید. چرا که این رنگ در میان نوجوانان محبوب‌تر است و به دلیل خنثی بودن با هر لباسی به ‌راحتی ست می‌شود. (البته سلیقه‌ی شخص هدیه گیرنده نیز در این انتخاب دخیل است.)
  • وزن بیشتری را انتخاب کنید تا پلاک بزرگ‌تری داشته باشید. دختران نوجوان بسیار به دیده‌شدن گردنبندشان اهمیت می‌دهند.
  • از طراحی‌های سه‌بعدی استفاده کنید. چرا که طراحی سه بعدی نیسبت به طراحی مسطح جدیدتر و خاص‌تر هستند و برای هدیه گیرنده تفاوت ایجاد خواهد کرد.
  • اگر به طراحی اسم به انگلیسی فکر می‌کنید، از فونت‌های لاتین پر پیچ‌وخم استفاده کنید. هرچقدر پیچیده‌تر طراحی شود دختران نوجوان بیشتر آن را می‌پسندند. از همین روش می‌توانید برای طراحی اسامی فارسی نیز استفاده کنید.

گردنبند اسم مناسب دختران جوان

برای بانوان جوان بهتر است خلقیات ایشان را در نظر بگیرید. آیا به گردنبندهای مینیمال و ساده علاقه دارد یا گردنبند طلا زنانه سنگین را می‌پسندد؟ بر همین اساس بهتر است نوع فونت و طراحی را پیشنهاد دهید. حتماً به یاد داشته باشید که زنجیر پلاک اسم طلا را باید مطابق با سایز و وزن آن انتخاب کنید.

 

مشاهده محصول

سخن آخر

افراد با هدیه دادن نامی که با طلا ساخته شده است ارزش و اهمیت آن شخص را متذکر می‌شوند. «اسم» به‌عنوان بخشی از هویت فردی از بدو تولد تا مرگ با همه‌ی ما همراه است و پس از مرگ تنها این نام و خاطرات است که به جا می‌ماند. گاهی یک گردنبند نسل‌ها در خانواده دست‌به‌دست می‌شود و تاریخ را منتقل می‌کند.

گردنبند اسم طلا هدیه‌ای است که هر بانویی فارغ از سن به آن علاقه‌مند می‌شود. در تولد دختران جوان با این هدیه می‌توانید علاوه بر ارزش مادی، اعتماد به‌نفس، احترام و عشق را به ایشان هدیه کنید و مطمئن باشید که این گردنبند همیشه همراه او خواهد بود تا به او یاد آوری کند که چقدر برای شما ارزشمند است. به همین دلایل معنوی است که می‌توان گفت گردنبند اسم طلا بهترین کادوی تولد برای دختران جوان است.

گالری زرنگار به‌عنوان تخصصی‌ترین مرجع ساخت پلاک اسم طلا در کشور آماده است تا با همکاری متخصصان باتجربه، هر نوع طرحی را ساخته و همراه با گارانتی طلای 18 عیار و پیک رایگان به دست شما برساند.

همچنین شما می‌توانید با استفاده از طرح‌های موجود در سایت زرنگار یا به‌صورت خرید حضوری طرح مورد نظر خود را انتخاب کرده و خریداری نمایید. برای هر طرح از ۱ گرم به بالا در دو رنگ طلا سفید و زرد می‌توانید گردنبند اسم دلخواه‌تان را سفارش دهید و درصورتی‌ که می‌خواهید طرح پیشنهادی خود را سفارش دهید، می‌توانید از متخصصین زرنگار برای ساخت آن مشاوره بگیرید.