از کجا گردنبند اسم طلا بخریم؟ بهترین فروشگاه گردنبند اسم طلا در ایران کجاست؟

فهرست مطالب

گردنبند اسم ماهلین

استفاده‌ی صحیح از گردنبند اسم طلا به زیباتر شدن استایل آن‌ کمک زیادی می‌کند. به علاوه خرید گردنبند طلا به عنوان هدیه به خانم‌ها یک حرکت رمانتیک برای به دست آوردن دل هر خانمی است به همین دلیل در چند سال اخیر خرید گردنبند اسم طلا به دلیل شخصی‌سازی شدن هدیه طرفدارن بسیاری دارد.

مخصوصا برای خانم‌های جوان که علاقه بسیاری دارند تا نام خود را به‌عنوان بخشی از هویت‌شان به نمایش بگذارند.

با ظهور دستگاه‌های برش لیزری، هر طرحی برای ساخت یک پلاک اسم تقریبا قابل‌ اجرا است و تنوع بسیاری برای همه‌ی اسامی چه به صورت تک اسم و چه به شکل چند اسمی به وجود آمده است.

در این میان چالش مهمی برای خریداران وجود دارد: از کجا گردنبند اسم طلا بخریم؟ برای خرید طلا باید هزینه‌ی بالایی پرداخت کرد به همین دلیل خریداران تمایل دارند برای اطمینان از اصل بودن طلا حتما از جای امن و مطمئن گردنبند اسم طلا را بخرند.

از طرف دیگر ساخت پلاک اسم طلا یک کار حرفه‌ای است و نیازمند تخصص و ظرافت است. اگر این موارد رعایت نشود نتیجه‌ی دلچسبی در پی نخواهد داشت و تجربه‌ی خرید تبدیل به یک دلیل برای ناراحتی می‌شود. در این مقاله می‌خواهیم شرایط یک گالری طلای خوب و مناسب را بررسی کنیم و به این سوال پاسخ دهیم که بهترین فروشگاه گردنبند اسم طلا در ایران کجاست؟

تاثیر ویژگی‌های گردنبند اسم طلا در انتخاب فروشگاه

پیش از آن که به سراغ فروشگاه مناسب برای خرید گردنبند برویم؛ بهتر است کمی بیشتر با انواع گردنبند اسم طلا آشنا شویم. آگاهی از تمام شرایط و تنوع انتخاب می‌تواند نکته‌ی  بسیار مهمی در انتخاب فروشگاه مورد نظر باشد. انواع آویزهای اسم را می‌توان بر اساس اندازه، فونت و طراحی، رنگ و وزن طبقه‌بندی کرد.

پلاک اسم علیرضا فارسی
پلاک طلا اسم علیرضا

انواع گردنبند اسم طلا بر اساس ابعاد و اندازه

یک پلاک اسم می‌تواند به صورت تک‌بعدی و مسطح یا سه‌بعدی طراحی شود. استفاده از گردنبندهای طراحی شده در حالت مسطح برای همه‌ی سنین مناسب است. شما می‌توانید از این گردنبندها به شکل روزمره استفاده کنید.

گردنبند اسم طلای سه‌بعدی یکی از مدرن‌ترین و جوان‌پسندترین حالت‌های گردن‌آویز است. در طراحی‌ها سه بعدی معمولا پیچش های خاص‌تر و ظرافت و پیچیدگی‌های بسیار زیباتری به اسم داده می‌شود. استفاده از این گردنبندها به دلیل پیچ و خم‌هایی که در طراحی آن‌ها در نظر گرفته شده است ممکن است برای استفاده روزانه مناسب نباشد.

پلاک اسم شنتی

گردنبند طلا اسم هانیه

انواع گردنبند اسم طلا بر اساس فونت و طراحی

به لطف برش‌های لیزری امروز هر اسمی را می‌توان با فونت دلخواه سفارش داد تا طراحی و ساخته شود. معمولا فروشندگان گردنبند اسم طلا، تعدادی از فونت‌های زیبا را روی اسامی رایج اجرا می‌کنند و آماده فروش دارند. مثلا در مورد پلاک اسم فاطمه همیشه تعدادی از بهترین طراحی‌ها در طلا فروشی‌ها موجود است.

با  این‌حال اگر قصد دارید که طراحی و فونت دلخواه خود را برای ساخت پیشنهاد دهید؛ حتما مطمئن شوید که در فروشگاه مورد نظرتان، متخصصانی مشغول به فعالیت هستند که در این زمینه تخصص دارند.طراح در ابتدا طرح شما را بررسی می‌کنند و اگر مشکلی برای اجرای طرح چه از نظر سختی طراحی و چه از نظر مسئله زیباشناسی گردنبند وجود داشته باشد آن را به اطلاع شما می‌رساند. در این شرایط شما پیش از ساخته شدن گردنبند از نتیجه‌ی آن آگاه خواهید بود و به دلیل اینکه طرح از طرف خریدار پیشنهاد شده، یک گردنبند بی‌کیفیت یا متفاوت از آنچه مد نظر شماست را ارائه نمی‌دهد.

انواع گردنبند اسم طلا بر اساس رنگ

انتخاب رنگ کاملا بر اساس سلیقه‌ی مشتری باید صورت بگیرید. رنگ طلایی یا سفید از رنگ‌های مرسوم طلا هستند که برای ساخت گردنبند اسم مورد استفاده قرار می‌گیرند. بهتر است فروشگاهی را انتخاب کنید که رنگ مورد نظر شما را برای طراحی گردنبند به شما ارائه دهد.

انواع گردنبند اسم طلا بر اساس وزن

وقتی می‌خواهید پلاکی با نام دلخواه سفارش دهید باید در انتخاب وزن (که در نهایت تاثیر مستقیمی روی قیمت گردنبند اسم طلا دارد) نهایت دقت را داشته باشید. شما باید بتوانید در طلا فروشی مورد نظر از کم‌ترین تا بیشترین وزن را برای یک اسم انتخاب کنید. به همین دلیل باید گردنبند اسم طلا را از فروشگاه معتبری سفارش داد که این بازه‌ی وزنی را در اختیار شما قرار دهد. (به‌خصوص در اوزان پایین مثل ۱ گرم).

پلاک طلا مادرم جان من است
پلاک اسم سمیرا
گردنبند طلا اسم سارا

فروشگاه گردنبند اسم طلا چه ویژگی‌هایی باید داشته باشد؟

به‌صورت کلی به شما پیشنهاد می‌کنیم برای خرید طلا همیشه مطمئن‌ترین راه را انتخاب کنید. این اطمینان باید از ویژگی‌های فروشگاه حاصل شود. قطعا برای خرید طلا باید فروشگاهی را انتخاب کنید که طلای اصل به شما ارایه دهد.  فروشگاه گردنبند اسم طلا باید شامل ویژگی‌های زیر باشد:

 • به شکل قانونی فعالیت کند.
 • فاکتور معتبر ارائه دهد.
 • جهت تحویل حضوری کالا ممانعتی وجود نداشته باشد.
 • قیمت را بر اساس نرخ روز و مصوبات اتحادیه تعیین کند.
 • از طراحان متخصص استفاده کند.
 • نمونه‌های آماده جهت بررسی یا خرید در لحظه داشته باشد.
 • از تنوع محصول برخوردار باشد.
 • نیاز مشتری به بقیه زیورآلات مثل دستبند، گوشواره یا انگشتر اسم طلا را نیز پاسخگو باشد.
 • قابلیت تحویل با پیک یا حضوری برای مشتری وجود داشته باشد.
 • بتواند طراحی‌های شخصی مشتری را اجرا کند.
 • متعهد و پشتیبان محصول باشد.
 • طراحی انواع اسامی (تک اسم و دو یا چند اسمی) را پوشش دهد.

پلاک اسم الناز
گردنبند اسم زینب
پلاک اسم بهناز فارسی

چرا انتخاب فروشگاه اهمیت دارد؟

خرید طلا نسبت به سایر زیورآلات از هزینه‌ی بیشتری برخوردار است. گردنبند اسم طلا فارغ از این‌که برای نمایش و زیبایی استفاده می‌شود؛ ارزش معنوی نیز دارد. افراد با استفاده از گردنبند اسم طلا ارزش آن اسم (چه اسم خودشان باشد و چه دیگری) را، به دیگران نمایش می‌دهند. نام خود، همسر، فرزند یا معشوق ممکن است به شکل یک گردن‌آویز زیبا در گردن بانوان قرار بگیرد.

هنگام خرید این گردن‌آویز (مخصوصا اگر هدیه باشد) باید فروشگاهی را انتخاب کنید که علاوه بر ارائه طلای با خلوص بالا و مشخص، زیبایی و راحتی را نیز به شما ارائه دهد.

تنوع محصول، طراحی، انواع اسامی تک یا چندتایی باید در اختیار شما قرار گیرد تا آنچه را علاقه دارید و می‌پسندید انتخاب کنید.

بهترین فروشگاه گردنبند اسم طلا در ایران کجاست؟

تعداد فروشگاه‌هایی که به طور تخصصی روی ساخت و فروش گردنبند اسم طلا کار می‌کنند؛ بسیار محدود است. اغلب تنوع محصول یا قابلیت اجرای طرح‌های مختلف را ندارند.

در این میان گالری طلا زرنگار تخصصی‌ترین فروشگاه گردنبند اسم طلا در ایران است. این گالری با رعایت اصل احترام به سلیقه و انتخاب مشتری  قابلیت ساخت هر پلاک اسمی را دارد. شما می‌توانید با خیالی آسوده از طریق سایت طرح مورد نظر خود را انتخاب کنید و آن را از طریق پیک یا به‌صورت حضوری تحویل بگیرید.

در زرنگار پلاک اسم طلا از ۱ گرم به بالا ساخته می‌شود و فونت و طراحی آن می‌تواند بنا بر انتخاب مشتری از میان طرح‌های پیشنهادی باشد. مثلا برای نام فاطمه با ۱۲ طرح مختلف پلاک اسم فاطمه ساخته شده و هم‌ اکنون موجود و قابل سفارش است.

گردنبند اسم علی طلا

 سخن آخر

نام هر فرد بخشی از هویت اوست. کمتر زیورآلاتی است که مانند گردنبند اسم این‌ چنین بار معنوی را با خود داشته باشد. این بعد معنوی باعث شده تا پلاک اسم یکی از بهترین هدیه‌ها برای مناسبت های مختلفی مانند روز مادر، سالگرد ازدواج، تولد و… باشد. یکی از مناسبت هایی که از گردنبند اسم طلا به عنوان یک هدیه‌ی ویژه استفاده می‌شود برای چشم‌روشنی تولد نوزادان است.

انتخاب بهترین فروشگاه گردنبند اسم طلا خیال شما را از همه جهات راحت می‌کند. در این شرایط شما مطمئن هستید که می‌توانید از میان طرح‌های مختلف، با وزن و رنگ دلخواه پلاک باکیفیت و زیبایی را سفارش دهید و بسیار آسان آن را تحویل بگیرید.

این حق مشتری است که برای انتخاب گزینه‌های بسیاری داشته باشد و یا برای رسیدن به طرح دلخواه از نظر طراحان متخصص بهره ببرد. تخصص موجب می‌شود حتی سه اسم به زیبایی در کنار هم ترکیب و تبدیل به یک آویز اسم طلا شوند. شاید شما آویزهای تک اسمی بسیاری دیده باشید. اما در زرنگار می‌توانید دو یا چند اسم را نیز تبدیل به یک پلاک اسم طلا کنید.

پیشنهاد می‌کنیم اگر با این سؤال مواجه شدید که از کجا گردنبند اسم بخریم؟ حتماً تخصص، امنیت و بازه طراحی‌های متنوع را مدنظر قرار دهید. هرچقدر گزینه‌های بیشتری پیش روی شما باشد در انتخاب سبک موردعلاقه‌ی خود راحت‌تر خواهید بود و یک تجربه شیرین را رقم خواهید زد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *