5 دلیل مهم برای خرید گردنبند طلا اسم که باید بدانید

فهرست مطالب

پلاک طلا اسم احمد

 

5 دلیل مهم برای خرید گردنبند طلا اسم که باید بدانید

گردنبند طلا یکی از ارزشمندترین چیزهایی هستند که می‌توانند برای هدیه گرفتن یا هدیه

دادن مناسب باشند. این هدایا ماندگاری خوبی دارند و باعث حس ارزشمندی در فرد می‌شوند.

البته در بین جواهرات بعضی از آن‌ها به شکل خاص‌تری ساخته شده‌اند. گردنبند اسم طلا یکی از طراحی‌های خاص و ممتاز است که طرفداران زیادی دارد.

 

خرید گردنبند طلا اسم محبوب ترین هدیه برای خانم ها

بارها و بارها برای هر کدام از ما پیش آمده که دوست داشته باشیم چیز خاصی برای خودمان بخریم اما دقیقا نمی‌دانیم چه چیزی می‌تواند حال ما را بهتر کند و احساس متفاوتی در ما به وجود آورد. بعضی از اکسسوری‌ها، هدیه‌ها و جواهرات احساس متفاوتی با خود به همراه دارند. طوری که هر زمان از آن‌ها استفاده می‌کنیم، احساس تازگی داریم.

جواهرات یکی از ارزشمندترین چیزهایی هستند که می‌توانند برای هدیه گرفتن یا هدیه دادن مناسب باشند. این هدایا ماندگاری خوبی دارند و باعث حس ارزشمندی در فرد می‌شوند.

البته در بین جواهرات بعضی از آن‌ها به شکل خاص‌تری ساخته شده‌اند. گردنبند طلا اسم یکی از طراحی‌های خاص و ممتاز است که طرفداران زیادی دارد. حال باید دید چرا گردنبندهای اسم پرطرفدار و محبوب هستند.

 

چرا گردن بند طلا اسم محبوب است؟

گردن بند طلا اسم می‌تواند بخشی از هویت شما را یادآوری کند. بیشتر افراد از جواهرات و چیزهایی که هویت آن‌ها را نشان می‌دهد، استقبال می‌کنند و لذت می‌برند. در واقع به کمک این نوع جواهرات می‌توانید به شکل متفاوتی از بقیه افراد معرفی شوید.

حس ارزشمندی

این گردنبند با اسم شما طراحی شده و همین مسئله حس ارزشمندی به شما می‌دهد. با این طراحی شما احساس می‌کنید فرد بسیار مهم و قابل احترامی هستید. تقریباً تمامی چیزهایی که حس ارزشمندی را در وجود ما بیدار می‌کنند یا بالا می‌برند، محبوب هستند و ما دوست داریم از آن‌ها استفاده کنیم. به همین خاطر خانمها زیور آلات مرتبط با نام و نشان خود را نسبت به سایر اکسسوری‌ها یا جواهرات ترجیح می‌دهند.

در واقع استفاده از جواهرات به خانم‌ها حس ارزشمندی بیشتری می‌دهد. از طرفی کسی که بتواند با خرید گردنبند اسم طلا این ارزشمندی را برای خانم بیشتر کند، نیز فرد ارزشمند و محبوبی شناخته می‌شود.

 

گردنبند طلا با اسم، نشانه اعتماد به نفس بالا

بیشتر افرادی که این نوع جواهرات را می‌خرند یا سفارش می‌دهند، به دنبال نشان دادن اعتماد‌به‌نفس بالای خود و میزان اهمیتی که به خود می دهند هستند. این نوع جواهرات با توجه به طراحی خاص خود باعث بیشتر شدن اعتمادبه‌نفس می‌شوند. ضمن اینکه به طور کلی افراد با اعتماد‌به‌نفس ، بیشتر از این نوع طراحی استفاده می‌کنند.

منحصر به فرد بودن در زیور آلات

گاهی ممکن است همسر شما یا خانواده‌تان ایده‌های مختلفی را برای شاد کردن شما در روز تولدتان به کار ‌برند اما با این وجود باز هم جشن در نظر شما چندان ایده‌آل نیست. احتمالاً آن‌ها ویژگی منحصر به فرد بودن را در جشن تولد نادیده گرفته‌اند. مثلا نوشتن نام شما بر روی کیک، انتخاب رنگ مورد علاقه شما برای تم تولد و… از جمله کارهایی است که جشن را برای شما منحصر به فرد می‌کند. به همین خاطر گردنبد طلا اسم یک خرید یا هدیه کاملاً انحصاری، منحصر به فرد و فراموش نشدنی است.

معمولاً کسانی که از موقعیت، جایگاه، اسم و زندگی شخصی راضی هستند، از گردنبندهای اسم استقبال می‌کنند. به همین دلیل افراد خوشبخت و موفق مهم‌ترین طرفداران این گردنبندها هستند.

 

مزایای خرید گردن بند طلا اسم

گردنبند اسم از متریال طلا ساخته شده و تا پایان عمر برای شما حفظ می‌شود. شما می‌توانید در هر مراسم ساده و خاصی از این جواهرات استفاده کنید. سبک طراحی گردنبند اسم باعث می‌شود که از آن در هر نوع دورهمی و مهمانی رسمی و غیررسمی استفاده کرد.

طراحی گردنبند با اسم می‌تواند یک هدیه دلبرانه برای معشوقه شما باشد. زمانی که این گردنبند را هدیه می‌دهید، او بیشتر از هر موقع دیگری به یاد شما می‌افتد. بیشتر خانم‌ها جواهرات زیادی دارند که هر کدام از آن‌ها را بنا به موقعیت‌های مختلف استفاده می‌کنند اما طراحی این گردنبندها به شکلی است که همیشه استفاده می‌شوند و به یک جواهرات روتین تبدیل شده‌اند.

ممکن است این گردنبند حس خوبی از لحظه هدیه گرفتن، عشق و صمیمیت، اوایل آشنایی و… را در ذهن شما زنده کند. تمام این احساسات نوستالژیک و خاطره‌انگیز می‌تواند انگیزه خوبی برای خرید گردنبندهای اسم باشد.

 

نکات مهم برای خرید گردنبند اسم

خرید گردنبند می‌تواند یک کادوی اختصاصی برای خودتان یا دیگران باشد.

بودجه خود را در نظر بگیرید

در زمان خرید یک گردنبند نام، بودجه خود را در نظر بگیرید. قیمت گردنبندها معمولاً تحت تاثیر مدل طراحی و میزان طلای به کار رفته در آن‌ها حساب می‌شوند. هر چه میزان طلای بیشتری برای گردنبند استفاده شده باشد، به همان اندازه قیمت آن بالاتر می‌رود.

مدل گردنبند طلا

محبوب‌ترین گردنبندها دارای آویزهای نامی هستند که به سبک خط نوشته شده‌اند، گاهی اوقات نیز به شکل نامی با خط شکسته برش داده شده یا قالب‌گیری شده‌اند.

طول زنجیر طلا

اکثر گردنبندهای اسم دارای زنجیری به طول 34 تا 44 سانتی‌متر هستند، البته می‌توان آن‌ها را به اندازه 2.5 تا 5 سانتی‌متر تنظیم کرد. جایی که گردنبند روی بدن شما قرار می‌گیرد، بستگی به مدل آویز و تیپ بدن شما دارد. گردنبند نامی با زنجیر 34 سانتی‌متری معمولاً کمی بالای ترقوه، زنجیره 39 سانتی‌متری نزدیک استخوان ترقوه و زنجیر 44 سانتی کمی زیر ترقوه قرار می‌گیرد.

اندازه آویز پلاک اسم

اندازه آویز روی گردنبند نامی از حدود 2.5 سانت تا 7.5 سانتی‌متر متفاوت است. برخی از افراد آویزهای ساده و ظریف را دوست دارند، در حالی که برخی دیگر گردنبندهای برجسته را ترجیح می‌دهند.

 

کدام پلاک طلا بهتر است؟

اگر می‌خواهید نام خود را به رخ بکشید یا هویت خود را با یک جواهر تجلیل کنید، گردنبند نام یک گزینه عالی است. برای خرید یا سفارش این گردنبندها می‌توانید از ایده‌های جسورانه، مدرن، سنتی و… کمک بگیرید. گردنبندهای اسم هدیه‌ای عالی برای کسانی است که عاشق جواهرات هستند. هنگام خرید یک گردنبند نام، باید چند چیز متفاوت را در نظر بگیرید،از جمله جنس، سبک طراحی، انتخاب نام و طول زنجیر.

 

چرا جنس طلا را برای گردنبند اسم انتخاب می‌کنیم؟

  • طلا با توجه به ویژگی‌هایی که دارد، می‌تواند اکسسوری و زیورآلات شما را به‌خوبی ماندگار کند. اگر می‌خواهید گردنبدهای اسمی ماندگار داشته باشید، آن‌ها را در متریال طلا سفارش دهید.
  • طلا و نقره معمولاً دو فلزی هستند که باعث حساسیت نمی‌شوند. ضمن اینکه بعد از گذشت چند سال نیز همچنان ارزش خود را حفظ می‌کنند.
  • طلا فلزی چکش‌خوار است و می‌تواند با توجه به نوع نیاز و سلیقه دلخواه شما ساخته و طراحی شوید. بنابراین طراحی اسمی به کمک فلز طلا بهتر از هر متریال دیگری آماده می‌شود.
  • فلز طلا قابلیت ست کردن با هر نوع لباسی را دارد و شما می‌توانید در هر تیپ و استایلی از آن استفاده کنید.

جمع‌بندی

گردنبند اسم یکی از زیباترین طراحی‌ها در جواهرات است. این سبک طراحی برای هدیه گرفتن و هدیه دادن مناسب بوده و می‌تواند احساسات شما را به‌خوبی ابراز کند. این نوع گردنبندها با توجه به میزان طلای استفاده شده و نوع مدل طراحی قیمت‌گذاری می‌شوند.