چگونه گردنبند اسم بسازیم

سلام

به وب سایت گالری زرنگار خوش آمدید

یکی از سوالاتی که زیاد از ما پرسیده میشه اینه که

چگونه گردنبند اسم بسازیم

خوب برای این کار اول از همه باید یک طرح از نام مورد نظر داشته باشیم. اگر خودتان خطاطی می کنید یا با نرم افزار های طراحی آشنایی دارید می توانید طراحی اسم مورد نظر را خودتان انجام بدهید.

 

نکته خیلی مهم این است که از ابتدا باید تصمیم بگیرید گردنبند اسمی که می خواهید بسازید قرار است سه بعدی(برجسته) باشد یا تخت(فلت).

 

 

گردنبند اسم فلت

ساخته شده با دستگاه

 

گردنبند اسم سه بعدی

دست ساز

 

برای ساخت  پلاک اسم (گردنبند اسم) مرحله بعدی انتخاب جنس آن است که می تواند استیل،نقره،برنج و یا طلا باشد.

البته ما انتخاب طلا را به شما توصیه نمی کنیم. چراکه در طی مراحل ساخت و آماده سازی بخشی از ماده اولیه شما که ارزش ریالی بالایی هم دارد از بین خواهد رفت. برش و پرداخت مراحلی است که حدود ۱ تا ۲ گرم از وزن نهایی کار کم خواهد کرد.

 

در گالری زرنگار محاسبه قیمت نهایی گردنبند ساخته شده با طلا پس از آماده شدن آن صورت می گیرد و شما بابت همان مقدار طلایی که خریداری میکنید پول پرداخت خواهید کرد و این از نظر اقتصادی به صرف شماست. البته بجز محاسبه وزن طلا ، مزد ساخت و سود متعارف طلا فروشی هم بر روی قیمت نهایی اضافه خواهد شد. پس اگر قصد دارید گردنبند اسم طلا داشته باشید و دوست دارید که گردنبند شما سه بعدی باشد، از این لینک سفارش خود را ثبت کنید و یا برای ثبت سفارش با شماره ۰۹۱۲۵۸۷۸۲۴۲ تماس بگیرید.

 

برگردیم به مراحل ساخت گردنبند اسم، پس از انتخاب جنس گردنبند و خرید ماده اولیه، طرح آماده شده را روی کاغذ سفید پرینت گرفته و برای اره کاری روی ورق(برنج/نقره/استیل) می چسبانیم.

در زمان اره کاری باید مراقب باشید که دست خود را طوری بگیرید که تیغ اره در زاویه کاملا قائم با ورق قرار گرفته باشد.

ادامه دارد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کمک نیاز دارید? چت از طریق واتساپ
تماس با زرنگار
آدرس روی نقشه